Hes Kodu Nasıl Alınır

Yeni ürünler platform takipçilerimiz öncelikle ilgi alanımız olan Fuarlara giriş yapacak olan tüm katılımcı ve ziyaretçilerin, toplu taşıma aracı kullananların, Devlet daireleri başta olmak üzere, bir çok kurumsal firma 'banka, Hotel' vb kurum ve kuruluşlara giriş yapabilmek için HES KODU

HES KODU NASIL ALINIR?

Fuarlarımıza giriş yapacak olan tüm katılımcı ve ziyaretçilerimizin HES KODU alması zorunludur.

HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığı ile sorgulanabilecektir.

HES UYGULAMASINDA ANASAYFA AÇILIR

HES uygulaması üzerinde HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

HES KODU OLUŞTUR

"HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulmaya başlanılır.

DETAYLAR

"Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süresiz seçeneği seçilmelidir, istenirse koda isim verilebilir.

HES KODUNUZ HAZIR

Oluşturulan HES kodu ilgili firma, kurum ya da kişiye iletilir ve kişinin hastalık riski taşıyıp taşımadığı bu kod ile sorgulanabilir.

 

HES Kodunu SMS ile Nasıl Alabilirim?
HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresiz (gün sayısı olarak 365) yazılır ve 2023’e SMS atılarak alınabilinir.
HES Kodunu E-devlet üzerinden Nasıl Alabilirim?
Buraya tıklayıp giriş yaparak kodunuzu alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Copyright, Her Hakkı Saklıdır. Dolaşan Kurt

Iyzico
Corian, Montelli, Corian Tezgah, Tezgahçı, Montelli Tezgah, LG. Haneks, Mutfak, Banyo, Dekorasyon, Restorasyon, yenileme, tamir bakım, Aksesuar, taş tasarım, First Concept Yapı Tasarım Uygulama, Mimari, mühendislik, İnşaat,