Kamp Alanları İhtiyacımız Var.

Tekirdağ Doğal Yaşam Kamp & Karavancılar Derneği Başkanı Ercan Kılıç'ın Seslenişini Sizlere, Yerel Yönetimlere, Arazi Sahiplerine Ve Kamp & Karavancılık sektöründe Faaliyet gösterenlere, Kamp alanı Olmazsa Karavancılık ta, nefes almakta, Doğayı yaşamak ta her geçen gün daha zor olacak.

Tekirdağ Doğal Yaşam Kamp Karavancılar Derneği Başkanı Ercan Kılıç; Dolaşankurt'a Yeniürünler.com adına Karavanist fuarı çalışmalarımız esnasında Kamp ihtiyacı olduğunu sesini duyurmak istediğini bakın nasıl anlattı.

Ercan Kılıç Tekirdağ Bölgemizin konumu itibarı ile Balkanlardan, Marmara denizi ve Karadeniz kıyılarında komşularımız var. Yakınımızda istanbul Büyükşehir olması sebebi ile İstanbul'da geçmişte bakırköy'den Büyükçekmece'ye Kadar kamp alanları mevcuttu, yok oldu. Kamp arayışları bölgemizin doğal yapısı sebebi ile alanlarımıza talebi arttırdı.  Karavan sektöründeki gelişme, pandemi, stres halkı karavancılığa yönlendirdi. Bölgemizde Marmara Denizi ve Karadeniz kıyılarında ve ormanlık alanlarımızda bulunan kamp alanları yetersiz hale geldi. Karavan kampçılığı olarak alanların Tuvalet, Su, Elektrik ve mıcır ihtiyacı gibi basit ihtiyaçlar ile giderilebilir olmasına rağmen müteşebbis eksiği baş gösterdi. Tekirdağ Belediye Başkanımızda gel gördü yerinde inceledi hak verdi. Buradan Yerel yönetimlere ve arazi sahiplerine sesleniyorum. Kamp alanı ihtiyacımız var. Hiç bir ücret talep etmeden yardımcı olabileceğimiz bildirmek ie-sterim Açıklamalrında bulundu.

Bizlerde Karavanist Fuarında yaptığımız çıkarımları Haber röportajlarımıza yansıttık. Yerel yönetimleri, arazi sahiplerini Karavancılarımıza & Kampçılarımıza ,özellikle  Büyük şehirlere yakın Kırsal alanlarda Faaliyetlerin artaması gerekliliğne işaret edelim. Karavan İmalatçılarıda kendi bölgelerinde Karavancılığı geliştirdiği gibi, sektöre destek niteliğinde karavan alanları ihtiyacının da giderilmesine yardımcı olabileceğini umuyoruz.

Zeki  Kıran

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Copyright, Her Hakkı Saklıdır. Dolaşan Kurt

Iyzico
Corian, Montelli, Corian Tezgah, Tezgahçı, Montelli Tezgah, LG. Haneks, Mutfak, Banyo, Dekorasyon, Restorasyon, yenileme, tamir bakım, Aksesuar, taş tasarım, First Concept Yapı Tasarım Uygulama, Mimari, mühendislik, İnşaat,