Karavan Dünyası

Profesyonel Avcısı Olarak iki Günlük Tuyap Fuar Turumdan Özgürlüğü Seven Karavan Dünyasını ve Seyahat Tutkunlarını Yeniürünler Platformumuz Adına, Gözlemledim, Deneyim ve Tecrübeleri Aktarmaya Özen Gösterdim.

Profesyonel Avcısı Dolaşankurt ; Profesyonellerle Buluşmaya Devam Ediyoruz. Karavanist 2022 Tuyap Fuar ve Kongre Merkezinde Karavan Üretici Firmalar ve Fuara Stand Kuran İmalatçıların yanı sıra, Otomobil Sektörünün Hazır Karavanları ile Beraber, Araçların Karavan Haline Gelişini Gözlemledim.

Çekme Karavanlar lüks imalatların yanı sıra, uygun Fiatlı Modeller, Çekme Karavan Modelleri Bilgilendirme videoları ile Kamp & Karavan severlere uzun yıllar faydalı olabileceğine inandığım Videolar Oluşturdum.

 Minimum Masraflı Karavanlar, Karavan Sahibi Olmak İsteyenlere Teknik ve Mali konularda Bilgiler toplayarak, Her bütçeye ve zevke uygun nasıl Karavan Sahibi  Oluruz Sorgulamaya çalıştım.

Karavan Teknolojisi , Karavan Sektöründe Görücüye Çıkanlar, Portakal Karavan, Gezginler, Efsane, İş Adamlarında Destek Arayan Proje Sahibi Öğrencilerimiz. Kamp & Karavan Sevenler Kamp Malzemeleri, Karavan Sektöründe ve sektöre yakın olanlar ile keyif verici  özel Röportajlar  ile Karavan Gündemine Katkı Sağlayabileceğimi Umuyorum.

 ÖTV ve KDV Muafiyet ve indirimleri, Tescil , Karavan Kullanıcılarına Uzmanlardan Üretici Tavsiyeleri. Karavanist Turumuzda Üretici ve İhtiyaç sahipleri arasında Köprü Olmaya Çalıştım.

İki gün boyunca Fuarda Tanıştıklarımla Takipçilerimizi tanıştırıp Bilgilendirmeye Özen Gösterdim.

Karavanist ; Karavan Dünyası İle İlgili Fotoğraf ve Video Çalışmalarımın Tümü Detaylı Haberleri  yeniürünler.com Haber Fotoğraf ve Video Sayfalarında Bulabilirsiniz.

Zeki Kıran 


 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Copyright, Her Hakkı Saklıdır. Dolaşan Kurt

Iyzico
Corian, Montelli, Corian Tezgah, Tezgahçı, Montelli Tezgah, LG. Haneks, Mutfak, Banyo, Dekorasyon, Restorasyon, yenileme, tamir bakım, Aksesuar, taş tasarım, First Concept Yapı Tasarım Uygulama, Mimari, mühendislik, İnşaat,