EMITT 2022 02-09-2022

02-02-2022 , , İstanbul Tuyap Fuar & Kongre Merkezi

EMİTT Yurt içi, Yurt dışı Genel Yöneticilerin & Devlet düzeyi, Belediye ve Valilik yetkililerinin bir araya gelebildiği, Ulusal, yerel, yöresel faaliyetlerin sergilendiği Muhteşem Bir Zemin ile karşılaşacaksınız.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri. Etkinlik her yıl 40.000’in üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlıyor. 

Bulunduğu bölgede lider olan ve dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, son 24 yıldır sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir turizm zirvesi konumunda yer alıyor. Fuar, her yıl bölgedeki katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırarak sektörün büyümesine katkıda bulunuyor. Hyve Group, TUROFED ve TTYD iş birliğiyle düzenlenen EMITT, kapılarını ziyaretçilerine 2022 yılında 25. kez açacak. Fuar, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TOBB, Türk Hava Yolları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından destekleniyor.
 Katılımcıların profesyonel yerli ve uluslararası ziyaretçilerle tanışmalarını sağlayan EMITT, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformu. Fuara ülke pavilyonları, tatil yerleri, yaz ve kış turizmi ve outdoor turizmi destinasyonları, oteller ve turist merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor. 60.000 m² alanda düzenlenmekte olan fuar, sektör profesyonellerinin ve tatil meraklılarının ilgisini çekiyor.

Bölgesinin lideri ve dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’in 25’incisi, 2021 yılında verdiği aranın ardından bu yıl düzenleniyor.

Sadece ülkemizde değil dünyada da turizm sektörüne yön veren böylesine önemli bir organizasyonun 2 yıl aradan sonra yeniden fiziksel katılımla gerçekleştirilmesi, sektörümüz açısından memnuniyet verici bir gelişmedir.

Turizmimize katkıları yadsınamaz olan EMITT’in kapılarını açtığı ilk günden beri yakaladığı yüksek ivmeyle dünyada edindiği yeri sağlamlaştırması ve gelecek yıllarda büyümeye devam etmesi en büyük temennimizdir. 

Eşsiz bir turizm cenneti olan ülkemizin dünyaya sadece doğası ve coğrafyasıyla değil sahip olduğu tarihi değerler, arkeolojik eserler, tescilli yapılar ve kültür varlıklarıyla tanıtılması bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu çerçevede, 2021’de tüm dünyanın gıptayla izlediği projelere imza attık.     Anadolu’nun insanlık tarihine katkılarını yeni bir seviyeye taşıyan ve Türkiye’nin en önemli arkeolojik bulgularından biri olan Taş Tepeler’i dünyaya tanıttık. Taş Tepeler sayesinde Şanlıurfa dünyanın sayılı arkeoloji turizmi destinasyonlarından biri haline geldi. Turizmin en katma değerli yönlerinden biri olan kültür ve sanat alanında da mimariden edebiyata, resimden müziğe, tasarımdan tiyatroya birçok farklı disiplini bir araya getiren, binlerce yerli ve yabancı sanatçıyı ve eseri toplumun her kesiminden insanımızla buluşturduğumuz Uluslararası Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin ilkini gerçekleştirdik. Şimdiden büyük ilgi gören bu projelerimizin ve daha nice turizm değerimizin, EMITT gibi dünyanın önde gelen turizm temsilcilerini aynı çatı altında buluşturan bir fuarda tanıtılması, uluslararası bir marka olma yolunda Türkiye için büyük bir avantajdır. 

Bu sene 25’inci kez kapılarını açacak olan bu önemli organizasyonda emeği geçen kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor; sektörümüz için verimli bir etkinlik olması dileğiyle tüm katılımcıları sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

 

842Katılımcı

103Ülke

44,321Ziyaretçi

200Davetli Tur Operatörü

ÜRÜN GRUPLARI

KONAKLAMA TURİZMİ

 Lüks Oteller


 Resort Oteller


 Daha fazlası...

SEYAHAT HİZMETLERİ

 Kültür ve İnanç Turizmi


 Tur Operatörleri


 Daha fazlası...

SAĞLIK & SPA TURİZMİ

 Özel Hastaneler


 Özel Sağlık Merkezleri ve Klinikler


 Daha fazlası...

ULAŞIM HİZMETLERİ

 Araç Kiralama Hizmetleri


 Hava Yolları


 Daha fazlası...

BİLİŞİM & YAZILIM HİZMETLERİ

 E-Bilet ve Rezervasyon Sistemleri


 Müze Teknolojileri


 Rezervasyon Yazılım & İletişim Sistemleri

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

 Catering


 Dekorasyon Hizmetleri


 Daha fazlası...

EĞLENCE TURİZMİ

 Alışveriş Merkezleri


 Restaurant, Cafe & Bar İşletmeleri


 Su & Tema Parklar

ULUSLARARASI TANITIM KURUM & KURULUŞLARI

 Büyükelçilikler & Konsolosluklar


 Turizm Bakanlıkları


 Uluslararası Tanıtım Büroları ve Örgütleri

ULUSAL TANITIM KURUM, KURULUŞLARI & STK

 Valilikler & Belediyeler


 Kalkınma Ajansı ve Birlikler


 Daha fazlası...

FİNANS, SİGORTA & DENETİM HİZMETLERİ

 Otel Finans Sistemleri


 Sigorta Hizmetleri

OTEL EKİPMANLARI

 Restaurant Ekipmanları


 Otel Mobilyaları


 

 

 

EMITT 2022 02-09-2022
Etkinlik No : 5
Tarih : 02-02-2022
Mekan : İstanbul Tuyap Fuar & Kongre Merkezi
Açık Adres : İstanbul Tuyap Fuar & Kongre Merkezi
Etkinlik Türü: : Fuar

Copyright, Her Hakkı Saklıdır. Dolaşan Kurt

Iyzico
Corian, Montelli, Corian Tezgah, Tezgahçı, Montelli Tezgah, LG. Haneks, Mutfak, Banyo, Dekorasyon, Restorasyon, yenileme, tamir bakım, Aksesuar, taş tasarım, First Concept Yapı Tasarım Uygulama, Mimari, mühendislik, İnşaat,