İstanbul Furniture Fair (Mobilya fuarı) 25-30 Ocak

01-25-2022 , ,

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile
kıtaları kesiştiren İstanbul’da  Avrupa’nın en büyük mobilya fuarına imza atıyoruz.
İki fuar merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörlerini bir araya getiriyoruz.
Sizden aldığımız güç ile mobilyanın geleceğini birlikte tasarlıyoruz.

 

25 – 30 Ocak 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi’nde eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Türk fuarcılık tarihinin en büyük fuarı IIFF 2022 İstanbul Mobilya Fuarı, mobilya sektörünü Türkiye’de ilk kez iki ayrı fuar merkezinde buluşturacak.

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliğiyle toplam 25 salonda gerçekleşecek fuara 6 kıtadan olmak üzere 150’den fazla  ülkeden on binlerce sektör profesyonelinin katılması bekleniyor.

İlklerle dolu dev buluşma
Sektörün ilklerle dolu, büyük buluşma IIFF 2022, Türk mobilya sektörü üretim, kalite ve tasarım gücünü Dünya'ya gösterecek.

 Ziyaretçiler, İstanbul Fuar Merkezinde ; Ziyaretçiler, toplam 25 salonda modern, modüler lüks mobilyalar  Bebek, çocuk ve genç mobilyalarından, ofis, okul, öğrenci eğitim ve bahçe mobilyalarına,  yatak, baza ve aksesuar malzemelerini  mobilya sektörünü güncel yaşayacaksınız..  Mobilya Geneli hemen her  kategoride binlerce ürün çeşidi  sergilenecek. Ayrıca  Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının yön verdiği yeni nesil kumaşlardaki son trendleri yakalama fırsatı doğacak.

Modern-Modüler, Yatak-Baza, Bahçe Mobilyaları, Ofis-Okul Mobilyaları, Aksesuar ve Kumaş kategorilerinde, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde ise Modern-Modüler Mobilyalar, Lüks Mobilyalar ve Çocuk Genç Odası Mobilyaları kategorilerinde binlerce ürün çeşidini inceleme fırsatı bulacak.
 
İki fuar merkezi arasında ulaşımı kolaylaştırmak için,  fuar süresince 11.00 – 16.00 saatleri arasında yarım saatte bir servisler bulunacak olup, ziyaretçiler bulundukları fuar merkezinden diğerine gitmek için bu servis hizmetinden ücretsiz yararlanabilecekler.
Aynı zamanda www.istanbulmobilyafuari.com web sitesinden ücretsiz olarak temin edebilecekleri tek bir davetiye ile her iki fuar merkezine de kolaylıkla giriş yapabilecekler.
 
25 Ocak 2022’de kapılarını açan fuar, 25-29 Ocak 2022 tarihlerinde 10.00-19.00, 30 Ocak 2022 tarihinde 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

İstanbul Mobilya Fuarına Neden Katılmalısınız ?

Marka bilinirliliğinizi artırma imkanı

En yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkanı

Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek

Pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak

Kurumsal prestij ve müşteri üzerindeki imajı güçlendirmek

Mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirme imkanı 

MOSFED Mobilya Sektörü Federasyonu;  2014 yılında sektörün sahip olduğu potansiyeli daha ileri taşımak; sektörün tasarım, markalaşma, pazarlama gibi kurumsallaşma başlığı altında toplanabilecek sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve üretim ile ihracatta koyulmuş hedeflere ulaşmak amacıyla sektörün önde gelen derneklerinin çatı kuruluşu olarak kurulmuştur. MOSFED tüzel kişiliği, Türkiye nin her bölgesinden sektör temsilcilerini çatısı altında toplamakta ve mobilya sektörünün gelişmesi adına tüm temsilcilerinin en güçlü sesi olmaktadır. Vizyonumuz, Türkiye mobilya sektörünü dünya markası haline getirmek üzere Mobilya sektörünü bir çatı altında toplayarak kurumsallaşmasını sağlamak. Misyonumuz, Mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası gelişimine katkıda bulunmak, üye dernekleri arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, sektörü ilgilendiren önemli hususlarda farkındalık yaratmak ve sektör sorunlarını ilgili mercilere taşımaktır.

İstanbul Furniture Fair (Mobilya fuarı) 25-30 Ocak
Etkinlik No : 2
Tarih : 01-25-2022
Açık Adres : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ve İstanbul Fuar Merkezi’nde
Bilet/Giriş Fiyatı : Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ve İstanbul Fuar Merk TL
Etkinlik Türü: : Fuar

Copyright, Her Hakkı Saklıdır. Dolaşan Kurt

Iyzico
Corian, Montelli, Corian Tezgah, Tezgahçı, Montelli Tezgah, LG. Haneks, Mutfak, Banyo, Dekorasyon, Restorasyon, yenileme, tamir bakım, Aksesuar, taş tasarım, First Concept Yapı Tasarım Uygulama, Mimari, mühendislik, İnşaat,